Labdarības festivāls “Dvēseles elpa 2019”

Labdarības festivāls “Dvēseles elpa 2019”

Tradicionāli šis festivāls notiek novembrī  un ir pieskaņots starptautiskajai cistiskās fibrozes dienai. “Dvēseles Elpa” apvieno lielu pulku Latvijas radošo cilvēku labdarības kustībā.Šī festivāla mērķis – sabiedrības informēšana par ģenētisku saslimšanu – cistisko fibrozi un uzmanības pievēršana, to cilvēku ikdienas dzīves aprūpei un ārstēšanai.

Organizatori aicina atnest daļiņu sava siltuma,  apmeklējot un piedaloties labdarības festivāla organizētajās aktivitātēs. Saņemtie līdzekļi tiks izlietoti Ziemassvētku dāvanu iegādei bērniem un jauniešiem, ar diagnozi – cistiskā fibroze.

Tiek piedāvāta plaša festivāla programma:

*No plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 Latvijas dažādu žanru un vecumu deju un vokālo kolektīvu, kā arī solo izpildītāju uzstāšanās: Pērlīte, Sunrise, Milagro, Stils, Solo, Janin Studio , Morgana Devis vocal studio un citi.
*No plkst. 17.00 līdz plkst.19.00 notiks noslēguma koncerts, kurā piedalīsies izpildītāji un dažādu žanru mākslinieki: Radio Trio, Endija Rezgale, Jeļena Matule,   Ms.Jeanna, Anna Dribas, BB Band, Nellija Siltane & Janin Show, Elīna Beļinska, Duets: Evelīna Vitenberga – čells un  Meldra Eglīte- klavieres, Dk Dance, Golden Dancer 2019 uzvarētāji un citi.

* Pasākuma laikā (no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00)  radošās darbnīcas, foto stūrītis no Fotomaster, animācija bērniem.

Ieeja par ziedojumiem. Bērniem līdz 12 gadiem – ieeja brīva!

Organizē: Latvijas Cistiskās fibrozes biedrība, Golden Artist, Janin Studio