BURVĪGĀS PĀRVĒRTĪBAS MĀMIŅDIENĀ

BURVĪGĀS PĀRVĒRTĪBAS MĀMIŅDIENĀ

12.05.2015

Pagājušajā svētdienā – 10. maijā, Mātes dienā, Rīgā notika labdarības pasākums “Burvīgās Pārvērtības”! Pasākuma mērķis – dāvāt mammām svētku noskaņojumu, atraut no ikdienas dzīves, apvienot sievietes ar līdzīgu likteni. Dalībnieces – mātes no Latvijas cistiskās fibrozes biedrības. Viņu bērniem ir smaga diagnoze, un katru dienu vecāki velta daudz laika, lai viņu bērnu dzīve būtu bezrūpīga. Uz pasākumu ieradās 12 māmiņas no dažādām Latvijas pilsētām. Dažas māmiņas satikās pirmo reizi. Šī diena viņas apvienoja vēl stiprāk.

 

Pasākuma ideja pieder biedrības priekšsēdētājai Allai Beļinskai. Viņa jau sen sapņoja iepriecināt sievietes, kurai viņu ikdienas rūpes, labi saprotamas. Pasākuma organizatore un vadītāja Viktorija Korņejeva ar prieku apņēmās īstenot šo projektu. Šim projektam viņa pieaicināja modes studiju „Ajour”, ka arī skaistumkopšanas speciālistus, kuri ar entuziasmu pārvērta māmiņās par sarkanā paklāja zvaigznēm. Projektā piedalījās 4 fotogrāfes. Fotogrāfijas no pasākuma rotās labdarības festivālu „Dvēseles Elpa” šī gada 15. novembrī Rīga Kultūras pilī Ziemeļblāzma.
Dalībnieču pārvērtības notika draudzīgā modes studijā „Ajour” (Rīga, A. Čaka 26). Studijas dizaineri pasniedza dalībniecēm savus mākslas darbus: ādas aksesuāri no Natālijas Kudrjašovas, rotaslietas – no Jūlijas Charmanterie un burvīgās trikotāža kleitas no Žannas Buravcovas. Pēc individuāliem mērījumiem Žanna uzšuva katrai dalībniecei unikālu kleitu. Un visiem, kā liels pārsteigums, bija ziņa par to, ka visi garderobes priekšmeti paliek kā dāvana no studijas „Ajour” dizaineriem.

Sievietes acu priekšā pārvērtās un svētku beigās jūtās ļoti laimīgas. Turklāt Mehendi meistare Olga Vlasova katru sajūsmināja ar ķermeņa hennas zīmējumu. Pasākumu arī apmeklēja sakrālas prakses Šakuntala meistare, dalībnieces un māksliniecēm tika iesaistītas aizraujošā spēlē.
Pēc Marinas Poluhinas, Austrumu un Āzijas virtuves restorāna „Buddha Lounge” (Rīga, Vecpilsētas 3) īpašnieces atbalsta un uzaicinājuma, skaistās dalībnieces devās uz restorānu. Tur viņas sagaidīja sajūsminātie tuvinieki, patīkama atmosfēra, garšīgi ēdieni un priekšnesumi no Аustrumu un eksotisko deju studijas „Janin Studio”. Vairākas māmiņas saņēma dāvanā savu bērnu portretus, kas bija daļa no Jeļenas Makejevas autora izstādes, pagājušajā gada labdarības pasākumā „Dvēseles Elpa”.

 

“Šis pasākums bija iespējams pateicoties meistaru labestībai un atsaucībai, kā arī visiem tiem, kas atbalstīja mūsu projektu. Burvīgi, ka mūsdienās cilvēkus var motivēt ne tikai finansiāli. Kā atlīdzība, mums bija māmiņu smaidi un pateicības, par burvīgo svētku dienu “- rezumēja projekta vadītāja Viktorija Korņejeva un Latvijas cistiskās fibrozes biedrības priekšsēdētāja Alla Beļinska.
Projektu atbalstīja: Latvijas cistiskās fibrozes biedrība, „Alegria Event Center”, studija „Ajour”, restorāns „Buddha Lounge”, Keune HAIRCOSMETICS Latvia.

Stilisti: Jana Mille, Anna Jozapovičа, Jana Kozlova, Jeļena Smuļko, Viktorija Kabakova, Elīna Solovjova,Viktorija Vinogradova, Anna Bērziņa.

Fotogrāfi: Sandra Balodzedas, Jeļena Maķejeva, Jevģenija Darko, Anna Solovjova.