Kopā Mēs to paveicām

Kopā Mēs to paveicām

Mēs visi kopā paveicām to! Labdarības projekts “Brīnumu maiss” izvērtās negaidīti plašs. To nevar izstāstīt cik ļoti bērniem mirdzēja acis saņemot dāvanas par kurām viņi rakstīja ziemassvētku vecītim. Ciemos bija arī LTV7 ziņu kanāls, tika intervēti bērni un vecāki, un tapa jauks sižets. Telpas šai jaukajam projektam tika atrastas ļoti īsā laikā, Liels paldies Jūlijai Petrovai un “kontaktCentram” par jaukām, siltām un mājīgām telpām Kr.Barona ielā 136c.

Papildus dāvanām mūsu bērni saņēma arī veselīgus gardumus, riekstus, medu, augļus un sulas.

Ziedojuma kontā summa patstāvīgi aug, šobrīd tie 409Ls + 400Ls mūsu mazajiem bērniem savāca Natālija Voičenko, tas tikai nozīmē, ka mēs varēsim nopirkt vairāk nepieciešamās lietas mūsu bērniem.

Ar to labās ziņas vēl nebeidzās.. Mūsu pacientei Ievai kāds labs cilvēks uzdāvināja jaunu skābekļa koncentrātoru. Vienkārši atbrauca un uzdāvināja, diemžēl mēs nezinām šā labā cilvēka vārdu, bet Ievas vārdā, mēs sakām lielu paldies par šo ļoti noderīgo dāvanu.

No visas sirds paldies sakām: Nadezhda Loseva,Елена Тонова,Yelena Rubenchik,Наталья Войченко,Julija Petrova,Julija Ki,Ella Petrova,Regina Ločmele,Viktors Koposovs,Тата Невская, Антонина Ненашева.
Daniel Petkov,Олеся Шалецкая, Alla Bellinskai par to ka viņi līdz pēdejiem spēkiem cīnās par mūsu bērniem. Paldies arī KKM klubam, kompānijai NUTRICIA un Sergejam Koļesņikovam, žurnāla “Lublju”  kolektīvam un Valērijam Ušakovam, avīzes “Telegraf” kolektīvam un Tatjanai Mažanai , arodbiedrībai LABA, avīzei “MK Lat” un Olgai Griņinai, kolektīvam no “Pirmais Baltijas kanāls” , LTV7 kolektīvam, Radio BALTCOM kolektīvam, Latvijas radio 4 un Ilonai Jakimovičai, un visiem visiem pārejiem.