Labdarības festivāls “Dvēseles elpa 2017” notiks š.g. 19.novembrī

Labdarības festivāls “Dvēseles elpa 2017” notiks š.g. 19.novembrī

 

19.novembrī kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks ikgadējais Labdarības festivāls “Dvēseles Elpa 2017”.

Tradicionāli šis festivāls notiek novembrī un ir pieskaņots starptautiskajai cistiskās fibrozes dienai.

Festivāls “Dvēseles Elpa” apvieno lielu skaitu Latvijas radošo cilvēku un, ir sirds siltuma un atsaucības simbols. Šī festivāla mērķis – sabiedrības informēšana par ģenētisku saslimšanu – cistisko fibrozi* ( kura ir reta iedzimta saslimšana), kā arī līdzekļu piesaistīšana svētku dāvanām, pacientiem ar šo diagnozi.

Visas dienas garumā: Dienas koncertā no plk. 11:00 līdz plk. 16:00 un Gala koncertā no plk. 17:00 līdz plk.19:00 piedalīsies dažādu žanru un paaudžu deju kolektīvi, mūzikas kolektīvi un solisti no visas Latvijas, kā arī burbuļšova un cirka burvju mākslinieki.

Uz dienas koncertu var ierasties un to var izbaudīt jebkurā brīdī, jo tas norisināsies 5 stundas. Dienas koncerta laikā tiek organizētas Radošās darbnīcas un labdarības tirdziņš no plk.11:00 līdz plk.17:00. Uz vietas darbosies foto stūrītis.

11:00 – 16:00 Dienas koncerts.
Vada: Olga Vlasova, Marita Forande
Dienas koncerta dalībnieki: Eksotiskās un austrumu dejas studija “Janin Studio”, Pērlīte, Sunrise, Riki-Tiki, Hayati, Anarkali, Albarino, I-Klass, Zambra, vokalais ansamblis Stariņi (info tiks papild.)

17:00 – 19:00 Gala koncerts.
Vada: Viktorija Korņejeva un Anastasija Spelova
Koncerta dalībnieki: Golden Dancer 2017 uzvarētāji, Pērlīte, DK Dance, Janin Studio, Magic Dance, Z-Force, Jekaterinas Zubkovskas klasiskas dejas ansamblis, Burbuļu šovs Big Party, Sunrise, Nellija Siltane, Riki-Tiki, Dream Dance, Stella un Samanta, Diāna Poluškina, Todes, jauktais ansamblis Bella, Deniss Tumakovs, Magician Gabriel Got (info tiks papild.).

11:00 – 17:00 Radošās darbnīcas un labdarības tirdziņš. Inga Beļajeva – fon Korps – rotas, Viktorija Mutjanko – Gayatri – atklatnes, Irina Gaile – ziepes, Sandra Balodzedas – Fotomaster – fotostūrītis Dekonoma, Olga Vlasova, Alina Borisova, Tatjana – Mehendi – hennas zīmejums.

Organizētāji: “Alegria Event Center” & “Janin Studio” & Latvijas Cistiskās fibrozes biedrība aicina visus uz IV Labdarības festivālu “Dvēseles Elpa”, lai atnestu daļiņu sava siltuma un piedalīties šajā labdarības kustībā, lai kopīgi, visas dienas garumā, baudītu koncerta prieku, atceroties spilgtākos pagājušo gadu Labdarības festivāla “Dvēseles Elpa” notikumus. Būs iespēja noskatīties filmas un skatīt izstādi, kur, pateicoties organizatoru un dalībnieku atsaucībai un ieguldītajam darbam, ir redzams bērnu patiesais prieks, saņemot sapņotās dāvanas.

Ieejas maksa: 7 eiro (nauda tiks izlietota svētku dāvanu iegādei bērniem un jauniešiem, kuri slimo ar cistisko fibrozi). Biļetes var iegadāties koncerta laikā Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” foajē pie reģistrācijas galdiņa.

Cistiskās fibrozes pacientiem un viņu vecākiem, bērniem līdz 12 gadiem, cilvēkiem ar invaliditāti un pensionāriem – ieeja brīva!

Projekta vadītāja: Viktorija Korņejeva tel. + 371 252 111 85
Dienas koncerta koordinatore: Irina Orlova tel. + 371 292 297 40
Latvijas cistiskās fibrozes biedrības priekšsēdētāja: Alla Beļinska tel. + 371 291 616 29

*Cistiskā fibroze ir reta iedzimta saslimšana, kuras simptomi izpaužas dažādi, pirmām kārtām tā skar dzīvībai svarīgus orgānus – plaušas, aknu, zarnu traktu, aizkuņģa dziedzeri. Savukārt garīgi bērni attīstās gluži normāli. Pagaidām cistisko fibrozi pilnībā izārstēt nav iespējams. Ja lieto pareizus medikamentus un ievēro ārstēšanas kursu, iespējams ievērojami uzlabot bērnu dzīves kvalitāti un ilgumu, taču ģimenēm, kurās aug bērns ar cistisko fibrozi, katru dienu jāpieliek milzu pūles un jāiegulda liels darbs, lai sava bērna veselību uzturētu apmierinošā stāvoklī.