Aicina ziedot Ziemassvētku dāvanām ar cistisko fibrozi slimiem bērniem un jauniešiem

Aicina ziedot Ziemassvētku dāvanām ar cistisko fibrozi slimiem bērniem un jauniešiem

Iepriekšējos sešus gadus ik novembri Latvijas Cistiskās fibrozes biedrība Rīgā organizēja labdarības festivālu “Dvēseles elpa”, kuru mērķis ir sabiedrības informēšana par ģenētisku saslimšanu – cistisko fibrozi un uzmanības pievēršana šo cilvēku ikdienas aprūpei un ārstēšanai, kā arī ziedojumu savākšana Ziemassvētku dāvanām ar cistisko fibrozi slimiem bērniem un jauniešiem. Aptaujājot cistiskās fibrozes mazos pacientus, biedrība uzzināja, ko katrs bērns vēlas, un iespēju robežās par saziedotajiem līdzekļiem iegādājās dāvanas, lai tās klātienē nogādātu adresātiem un iepriecinātu viņus svētkos. Cistiskās fibrozes pacientu ikdiena ir diezgan sarežģīta un ir atkarīga no katra bērna diagnozes smaguma pakāpes. Šo bērnu vecāki satiekas, palīdz cits citam, dalās savā pieredzē, kā arī iedvesmo cīņai ar slimību. Bet, ņemot vērā slimības ārstēšanas prasības, šādas savstarpējās komunikācijas nedrīkst būt starp bērniem. Tāpēc nav iespējas šiem bērniem organizēt kopīgus pasākumus. Biedrības pārstāvju apciemojumi daudziem bija iespēja izjust patiesu Ziemassvētku prieku.

Covid-19 pandēmijas dēļ šogad nebija iespējams organizēt labdarības festivālu, un arī klātienes apciemojumi pie pacientiem mājās nav iespējami, tomēr Latvijas Cistiskās fibrozes biedrība vēlas arī šogad sagādāt mazajiem prieku, tādēļ aicina ikvienu, kam ir iespēja un vēlme, ziedot līdzekļus Ziemassvētku dāvanu iegādei cistiskās fibrozes pacientiem. Par saziedoto naudu biedrība iegādāsies dāvanas un tās nosūtīs adresātiem, lai iepriecinātu svētkos. Par ziedošanas iespējām lūgums sazināties ar biedrības vadītāju Allu Beļinsku, zvanot uz tālruņa numuru: 29 161 629 vai veikt ziedojumus biedrības kontā, kuru var atrast biedrības mājas lapā: cistiskafibroze.lv. Biedrībai ir sabiedriskā labuma statuss, tāpēc uzņēmēji, kas veic ziedojumus biedrībai, var saņemt uzņēmumu ienākuma nodokļa atvieglojumu.

Tikai mēs paši varam veidot sabiedrību ar dvēseli, kurā ģimene un cilvēkbērns ar īpašām vajadzībām justos piederīgs, vajadzīgs, mīlestības un uzmanības vērts.

Avots: www.jekabpilslaiks.lv